Enjoy 20% OFF your first order... Click Here

DAIRY-FREE

Save 85%

Apple Cable

Regular Price
from $2.00
Sale Price
from $2.00
Regular Price
$13.00
Unit Price
per 
Sold Out

Apple Belts

Regular Price
$6.00
Sale Price
$6.00
Regular Price
Unit Price
per 

Strawberry Cable

Regular Price
from $2.00
Sale Price
from $2.00
Regular Price
$0.00
Unit Price
per 
Sold Out

Bubblegum Bottles

Regular Price
from $6.00
Sale Price
from $6.00
Regular Price
Unit Price
per 
Save 65%

Jelly Smiles

Regular Price
from $6.00
Sale Price
from $6.00
Regular Price
$17.00
Unit Price
per 

Strawberry Belts

Regular Price
$6.00
Sale Price
$6.00
Regular Price
Unit Price
per 
Sold Out

Painters Tongue

Regular Price
from $6.00
Sale Price
from $6.00
Regular Price
Unit Price
per 
Sold Out

Flying Saucers

Regular Price
$4.00
Sale Price
$4.00
Regular Price
Unit Price
per 

Strawberry & Cream Cable

Regular Price
from $2.00
Sale Price
from $2.00
Regular Price
$0.00
Unit Price
per 

Mushrooms

Regular Price
$6.00
Sale Price
$6.00
Regular Price
Unit Price
per 
Save 85%

Bubblegum Cable

Regular Price
from $2.00
Sale Price
from $2.00
Regular Price
$13.00
Unit Price
per 

Watermelon Slices

Regular Price
$6.00
Sale Price
$6.00
Regular Price
Unit Price
per 

Fizzy Peaches

Regular Price
from $6.00
Sale Price
from $6.00
Regular Price
Unit Price
per 

Strawberry Pencil Bites

Regular Price
from $6.00
Sale Price
from $6.00
Regular Price
Unit Price
per 
Save 85%

Rhubarb & Custard Cable

Regular Price
from $2.00
Sale Price
from $2.00
Regular Price
$13.00
Unit Price
per 

Fizzy Fangs

Regular Price
from $6.00
Sale Price
from $6.00
Regular Price
Unit Price
per 

Giant Strawberries

Regular Price
from $6.00
Sale Price
from $6.00
Regular Price
$0.00
Unit Price
per 

Baby Dolphins

Regular Price
$6.00
Sale Price
$6.00
Regular Price
Unit Price
per 

Fizzy Watermelon Slices

Regular Price
from $6.00
Sale Price
from $6.00
Regular Price
Unit Price
per 

Fizzy Watermelon Cable

Regular Price
from $2.00
Sale Price
from $2.00
Regular Price
$0.00
Unit Price
per 

Pint Pots

Regular Price
$6.00
Sale Price
$6.00
Regular Price
Unit Price
per 
Sold Out

Blue Raspberry Rockets

Regular Price
$6.00
Sale Price
$6.00
Regular Price
Unit Price
per 

Tongue Painter Raspberry Cable

Regular Price
from $2.00
Sale Price
from $2.00
Regular Price
$0.00
Unit Price
per 
Save 65%

Strawberry Planks

Regular Price
from $6.00
Sale Price
from $6.00
Regular Price
$17.00
Unit Price
per 

Strawberry Twist Kisses

Regular Price
$6.00
Sale Price
$6.00
Regular Price
Unit Price
per 

Cola Cable

Regular Price
from $2.00
Sale Price
from $2.00
Regular Price
$0.00
Unit Price
per 

Tongue Painting Fizzy Dummies

Regular Price
$6.00
Sale Price
$6.00
Regular Price
Unit Price
per 

Blackcurrant Cable

Regular Price
from $2.00
Sale Price
from $2.00
Regular Price
$0.00
Unit Price
per 
Save 85%

Fizzy Blue Raspberry Cable

Regular Price
from $2.00
Sale Price
from $2.00
Regular Price
$13.00
Unit Price
per 
Sold Out

Sour Apples

Regular Price
$6.00
Sale Price
$6.00
Regular Price
Unit Price
per 
Sold Out

Fizzy Cola Bottles

Regular Price
$6.00
Sale Price
$6.00
Regular Price
Unit Price
per 

Sour Cherries

Regular Price
from $6.00
Sale Price
from $6.00
Regular Price
Unit Price
per 
Sold Out

Dracula Fangs

Regular Price
$6.00
Sale Price
$6.00
Regular Price
Unit Price
per 

Jelly Cherries

Regular Price
$6.00
Sale Price
$6.00
Regular Price
Unit Price
per 

Strawberry Milkshake Bottles

Regular Price
$6.00
Sale Price
$6.00
Regular Price
Unit Price
per 

Blackberry & Raspberry

Regular Price
$6.00
Sale Price
$6.00
Regular Price
Unit Price
per 

Sour Dummies

Regular Price
$6.00
Sale Price
$6.00
Regular Price
Unit Price
per 
Sold Out

Multi-Coloured Pencil Bites

Regular Price
$6.00
Sale Price
$6.00
Regular Price
Unit Price
per 
Sold Out

Fizzy Pencil Bites

Regular Price
$6.00
Sale Price
$6.00
Regular Price
Unit Price
per 
Sold Out

Melon Slices

Regular Price
$6.00
Sale Price
$6.00
Regular Price
Unit Price
per 
Save 85%

Fizzy Strawberry Cable

Regular Price
from $2.00
Sale Price
from $2.00
Regular Price
$13.00
Unit Price
per 

Jelly Filled Skulls

Regular Price
$6.00
Sale Price
$6.00
Regular Price
Unit Price
per 
Sold Out

Fried Egg

Regular Price
$6.00
Sale Price
$6.00
Regular Price
Unit Price
per 

Rainbow Cable

Regular Price
from $2.00
Sale Price
from $2.00
Regular Price
$0.00
Unit Price
per 
Sold Out

Mini Foam Bananas

Regular Price
$6.00
Sale Price
$6.00
Regular Price
Unit Price
per 
Sold Out

Rainbow Blocks

Regular Price
$6.00
Sale Price
$6.00
Regular Price
Unit Price
per 

Jelly Snakes

Regular Price
$6.00
Sale Price
$6.00
Regular Price
Unit Price
per 

Friendship Rings

Regular Price
$6.00
Sale Price
$6.00
Regular Price
Unit Price
per